"Горбата гора-3", або Шойгу плаче від ревнощів: Путіна вдало прималювали до Кім Чен Ина

Політтехнолог об'єднав фото Путіна і Кім Чен Ина, щоб показати, що між цими лідерами багато спільного.

Фотожабу Кім Чен Ина і Путіна створив і оприлюднив на своїй сторінці в Telegram відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

Днями Кім Чен Ин знову знову "засвітився" в світових ЗМІ завдяки цікавій піар-акції. Згідно з його прес-службою, він підкорив найвищу гору КНДР - Пекту. Оприлюднили і фото сходження, на яких лідер КНДР сидить на білому коні на тлі засніжених вершин. Голобуцький нагадав, що Путін також схильний до таких "спектаклів", щоб постати перед росіянами мачо. Кілька років тому весь світ "підірвало" фото російського президента, на якому він їхав на коні з голим торсом. Політтехнолог об'єднав фото Путіна і Кім Чен Ина, щоб показати, що між цими лідерами багато спільного. І чим далі, тим вони більше починають один на одного походити.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Держит Ермак гаранта, так сказать, в черном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!​" - політтехнолог Голобуцький (фото)

понеділок, 6 липень 2020, 23:22

У Єрмака із Богданом різні уявлення про "прекрасне"? "При Богдане были весёлые красные, а Ермак заставляет одевать строгие чёрные. Держит гаранта, так сказать, в чёрном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!" - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...

Скандал із морозивом "Веселка" надихнув: Український художник намалював ЛГБТ-Путіна

понеділок, 6 липень 2020, 21:32

Андрій Петренко зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба. Він зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба, прималювавши до нього веселку. Зазначимо, стяг ЛГБТ-руху використовує шість кольорів веселки (без блак...