"Йой, най буде": Коронавірус і карантин в Україні висміяли влучними фотожабами

У мережі з'явилися нові фотожаби на коронавірус і посилення карантину через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, передають Патріоти України.

Жартують українці про різне, наприклад про кохання, на фотожабі вказали, що любов - це натирати один-одного антисептиком, або на іншій пожартували про відьом, нібито в 1485 році ознакою було те, що вона не тоне у воді, а під час карантину і режиму самоізоляції - якщо людина не товстішає, значить він відьмак ну або відьма.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...