"Как много Лавровых вокруг": У мережі уїдливо висміяли кортеж Путіна в Саудівській Аравії (відео)

Російський президент їхав в автомобілі, який оточували військові на конях.

У мережі активно обговорюють візит президента Російської Федерації Володимира Путіна в Саудівську Аравію, а точніше кортеж, в якому російський президент пересувався вулицями. Ролик з кортежем Путіна в мережі опублікував російський журналіст Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

"Аурус" в кінному строю: Володимир Путін прибув на переговори з королем Салманом в супроводі почесного кортежу", - йдеться в повідомленні. У користувачів соціальних мереж інтерес викликав той факт, що кортеж повністю складався з коней з вершниками. Сам російський президент їхав в автомобілі, який оточували військові на конях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Урядова ініціатива "Капітальний ремонт України": Дорожники епічно осоромились з рекламою програми Шмигаля (фотофакти)

п’ятниця, 5 червень 2020, 20:52

Під Сумами комунальники встановили вздовж траси стенди про капітальний ремонт доріг на стовбурцях спиляних молодих деревець. Відповідні фото опублікував мешканець Сум Іван Кириченко, зазначають Патріоти України. "В державі грошей на стовпчики не вистач...

Двоє в бункері: Український художник створив дотепну карикатуру з Путіним і Трампом

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:44

Цього разу він зобразив лідерів двох наддержав Трампа і Путіна, як вони сидять в бункері.