Хіти тижня. Аладдін за кермом: Мережу підірвало фото незвичної маршрутки у Слов'янську

Водій вирішив, що прикрасити килимом можна не тільки власний будинок.

У Слов'янську, на Донбасі, помітили незвичайний громадський транспорт, який не залишив українців байдужими. Фото оригінальної маршрутки опублікував в Twitter журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Маршрутка в Слов'янську", - підписав знімок він, показавши салон міського автобуса, який оббили килимом радянських часів.

У мережі стали жартувати над "ноу-хау" водія, назвавши його "аладдіном", який пересів з "килима-літака" за кермо більш звичного засобу пересування. "Серванта з кришталем не вистачає", "І люстри з пластиковими висульками", "По-багатому", - пишуть в коментарях до посту блогера.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Держит Ермак гаранта, так сказать, в черном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!​" - політтехнолог Голобуцький (фото)

понеділок, 6 липень 2020, 23:22

У Єрмака із Богданом різні уявлення про "прекрасне"? "При Богдане были весёлые красные, а Ермак заставляет одевать строгие чёрные. Держит гаранта, так сказать, в чёрном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!" - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...

Скандал із морозивом "Веселка" надихнув: Український художник намалював ЛГБТ-Путіна

понеділок, 6 липень 2020, 21:32

Андрій Петренко зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба. Він зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба, прималювавши до нього веселку. Зазначимо, стяг ЛГБТ-руху використовує шість кольорів веселки (без блак...