Хіти тижня. "Британцы воют узнав, кто их заменит в ЕС!": Фотожаба дня

На форумі в Давосі Володимир Зеленський заявив, що головна задача України полягає в тому, щоб стати лідером Східної та Центральної Європи і не тільки...

Володимир Зеленський. Фото: Главком.

У середу, 22 січня, президент Володимир Зеленський запропонував Європейському союзу прийняти Україну замість Великої Британії. Невідомо, що подумали про себе європейські політики, але наші вітчизняні дотепники вже висловили припущення. Патріоти України пропонують вам оцінити свіжі фотожаби політтехнолога Олексія Голобуцького якраз із цього приводу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"А какая разница?": Зеленський у пошуках нового прем'єра (фотожаба)

четвер, 27 лютий 2020, 0:00

Нібито вибір людей на посаду досить великий, але проблема зовсім не в цьому. Політолог Олексій Голобуцький знову дотепно обіграв у своїй фотожабі останні події з життя нашої країни.Патріоти України пропонують вам оцінити його жарт:

"Астанавітєсь!": Чутки про відставку Гончарука і його "наступника" висміяли кумедними фотожабами

середа, 26 лютий 2020, 18:56

Обговорення кандидатур на місце чинного прем'єр-міністра Олексія Гончарука, серед яких фігурує колишній заступник глави Партії регіонів, український олігарх Сергій Тігіпко, викликало появу в мережі дотепних картинок. Фотожаби з цього приводу опублікува...