Хіти тижня. "Да Вінчі перевернувся в труні": Мережу підірвала влучна фотожаба на Богдана із Зеленським

Українці продовжують висміювати тісну дружбу глави Офісу президента Андрія Богдана і президента України Володимира Зеленського, повідомляють Патріоти України.

На цей раз мережу розірвала чергова фотожаба на Богдана, прототипом для якої стала картина Леонардо да Вінчі "Дама з горностаєм". У мережі тут же стали коментувати новий "шедевр".

Відзначимо, що, на думку багатьох дослідників, "Дама з горностаєм" - це портрет Чечилії Галлерані - коханки Лодовіко Сфорца на прізвисько Іль Моро, герцога Міланського.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...