Хіти тижня. "До Брижит Бардо тебе еще ср*ть и ср*ть": Знівечену пластичними операціями зірку російського шансону висміяли в мережі

Успенська неодноразово говорила про те, що вона нібито дуже схожа на французьку актрису Бріджит Бардо. На цей раз співачка вирішила приміряти на себе образ французького секс-символу, вибравши схожі макіяж і зачіску.

Російська співачка Любов Успенська, яка намагається молодитися за допомогою пластичних операцій, поділилася зі своїми підписниками новою фотографією на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

«Всегда мечтала быть похожей на молодую Бриджит Бардо. Хоть и природой не дано, но я стараюсь», - написала Успенська.Підписники перетворення не оцінили. Багато користувачів пишуть, що поважають цю талановиту співачку, проте останнім часом вона переходить всі межі, і ніякої схожості з французькою актрисою вони не бачать.

«Брижит Бардо к своим почтенным годам не сделала ни одной пластической операции, а на вас уже живого места не осталось. Брижит от природы красотка, а вы даже после пластики далеки от совершенства», - написав один з передплатників.

«До восхитительной Брижит тебе ещё ср*ть и ср*ть. Сколько можно делать пластику, это просто какое-то уродство», «Уважаю ваше творчество, но вы по-моему переборщили», «Вы похожи не на молодую Брижит Бардо, а на старого Майкла Джексона», - написали підписники.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.