Хіти тижня. До свят у Кремлі випустили нову редакцію Путіна: Свіжонакачану ботоксом (фото)

"До свят в Кремлі випустили нову редакцію Путіна: свіжонакачану ботоксом так, що ворушаться тільки губи й брови, і то якось дивно смикаються", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ліворуч - "Путін з Новооґарьово", щорічна велика пресконференція 17 грудня. Праворуч - "Путін воцерковльонний", 7 січня дав коротке "спонтанне інтерв'ю" на честь їхнього "Рождєства".
Перший - блідий аж сірий, обличчя як позавчорашня оладка. Другий - шкіра натягнута як барабан, вилискує на світлі і трохи не лускає. Ці Путині в Кремля такі раптові, такі різні й суперечливі!))".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Перелякане Ху*ло здивувало своїм вчинком в Єрусалимі (фотофакт)

вівторок, 26 січень 2021, 12:00

Президент Росії Володимир Путін під час свого перебування в Єрусалимі здивував своєю патологічною обережністю і страхом. На дивну поведінку президента РФ звернув увагу офіцер ЗСУ Анатолій Штефан «Штірліц», передають Патріоти України 26 січня 20ц0 року....