Хіти тижня. "Гагарина было решено убить, чтобы скрыть миф о полете 12 апреля", - блогер-емігрант із РФ

Юрій Гагарін нікуди не літав, а російським патріотам треба стримати свій запал.

Юрій Гагарін хотів розкрити брехню СРСР? Архівне фото.

"Раскрыта тайна гибели Юрия Гагарина. Болгарские ученые обнаружили неотправленные письма, которые Гагарин писал своему другу Олегу Ковальскому, ленинградскому художнику. В этих письмах он признавался, что никакого полета в космос 12 апреля 1961 года не было. Съемки проводились в секретном павильоне в Алма-Ате, на макете. А в той ракете, стартовавшей с Байконура 12 апреле, находилась свинья", - пише Ігор Поночевний на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Мысль о том, что Гагарин столько лет дурачил народ, не давала ему покоя. Юрий писал, что хотел бы честно во всем признаться людям, для чего планировал стать перебежчиком во время какой-нибудь из заграничных поездок. Одно из писем, по всей видимости, перехватило КГБ, и Гагарина было решено убить, чтобы скрыть миф о полете 12 апреля. Для этого насыпали сахару в керосин его истребителя.

Теперь становится понятным, что не только американцы врали людям о своих полетах на Луну, но и советская пропаганда тоже врала. Гагарин никуда не летал, а русским патриотам нужно умерить свой пыл. Первыми в космос полетели, все-таки, американцы. Шах и мат, любители СССР!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Руський мір", він такий..: На Росії застрелили терориста "ДНР" через взуття

п’ятниця, 20 вересень 2019, 0:10

Макар зробив зауваження своєму гостю, який увійшов до нього в будинок у взутті. Чоловік так образився, що поїхав за зброєю, а, повернувшись, пристрелив бойовика.​. Про смерть в Росії ще одного зрадника України розповів в Twitter відомий блогер Necro Ma...

"Может проще вас по *балу бить?": Росіяни поскаржилися на "приниження" в Грузії

п’ятниця, 20 вересень 2019, 0:00

Російські туристи поскаржилися, що грузинські прикордонники змушують їх знімати георгіївські стрічки. На кордоні з Грузією росіян змусили знімати їх патріотичну символіку, на що вони поскаржилися в мережі. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Доне...