Хіти тижня. Історія з вкраденими унітазами з кораблів ВМСУ "підірвала" і Захід: Дотепна карикатура на Путіна шириться мережею

Недонаддержава отримала потужний імеджевий удар через мородерство на полонених кораблях ВМСУ, котрі перебували під посиленою охороною держави-агресора, зазначають Патріоти України. Найгірше для будь-якої тиранії, коли над нею починають сміятися, переконують історики.

У мережі активно обговорюють нову карикатуру на президента Росії Володимира Путіна.

Зокрема, в мережі показав карикатуру, на якій зобразили Путіна з золотим унітазом на голові.

Цікаво, що рік тому американські видання викладали схоже фото, коли зобразили російського президента з короною на голові.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.