Хіти тижня. Коли ж вони перестануть плутати: Двійник Путіна знову проколовся (фото)

Штани, по всій видимості, цьому "Путіну" дали від іншого його двійника, зріст якого вище.​

Користувачі Мережі спантеличені новим знімком президента Російської Федерації Володимира Путіна під час його офіційного візиту до Іжевська в технопарк "Академія Калашникова".Фотографія привернула увагу українського політтехнолога Олексія Голобуцького, який написав про це пост в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

На його думку, на зустріч в Іжевську приїхав не Путін, а один з його двійників, зазначивши низький зріст фейкового президента РФ. Також він припустив, що штани, по всій видимості, Путіну дали від іншого його двійника, зріст якого вище.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Швондер говорит, что у нас не разруха": Нові яскраві фотожаби на інтелектуальний карантин в Україні

вівторок, 1 грудень 2020, 23:42

Через те, що нові карантинні обмеження будуть збігатися з новорічно-різдвяними святами, жартівники перефразовували традиційну українську відмовку: "Давайте вже після свят". Введення в Україні інтелектуального карантину, який буде збігатися в часі з різ...

"А король-то ... без маски!": Появу Ху*ла на публічному заході висміяли влучною карикатурою

вівторок, 1 грудень 2020, 23:15

Під час візиту Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючись соціальної дистанції, люди без масок. Російський лідер теж не одягнув маску і рукавички. Під час вчорашнього візиту Володимира Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючис...