Хіти тижня. "Кремлівського карлика" зловили на черговій маніпуляції (фото)

Інтернет-користувачів спантеличили кадри президента Росії Володимира Путіна, зроблені в різний час.

Так, український політолог Олексій Голобуцький помітив маніпуляції з сантиметрами зросту глави РФ. Про це він написав у своєму Telegram, передають Патріоти України.

Спочатку політолог продемонстрував фото Путіна і Медведєва на "параді на честь 22 червня", де з легкістю можна побачити, що президент нижче прем'єра Росії.

"А за офіційною ж версією Путін на цілих 7 сантиметрів вище Медведєва! Упс", — підкреслив Голобуцький.

Потім блогер розмістив ще один знімок, на якому Путін виглядає вище заступника гендиректора ТВ "Росія" Сергія Брильова, зріст якого дорівнює 172-м сантиметрам.

"Легким рухом руки": ще з ранку Путін на параді був нижче 163-сантиметрового Медведєва, а вдень він вже вище 172-сантиметрового заступника гендиректора ТВ "Росія" Сергія Брильова. Спритність рук техніків з підпорамиі ніякого шахрайства!"— підмітив Олексій Голубицький.

Володимир Путін і Сергій Брильов


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У "ЛНР" місцеві "козаки" заявили про можливість їх входження в структуру "Всевеликого війська Донського"

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї

З архіву ПУ. Її зупинив Біс: У Дніпрі жінка спробувала винести з собору майже три кілограми золота (фото, відео)

четвер, 3 червень 2021, 23:05

Золоті прикраси, які вкрала зловмисниця, парафіяни жертвували храму.