Хіти тижня. "Нет, амфор не надо": Путін пішов на несподіваний крок на Водохреща

Раніше Путін публічно купався в ополонці на Водохреща і робив це з особливим розмахом, але цього року його плани помінялися...

У день Водохреща президент Росії Володимир Путін відмовився від публічного купання в ополонці. Замість цього він візьме участь в міжнародній конференції з врегулювання ситуації в Лівії, яка пройде в Берліні, передають Патріоти України.

Як повідомляє прес-служба Кремля, в Берліні будуть вирішуватися питання врегулювання лівійської кризи. На тему відмови Путіна від публічного купання в ополонці в мережі створили фотожабу.

У російського президента пояснили, що досягнуті на конференції домовленості планується зафіксувати в її підсумковому документі. Також відомо, що зустріч Путіна з керівниками країни пройде в режимі максимальної закритості. Цікаво, що раніше Путін публічно купався в ополонці на Водохреща і робив це з особливим розмахом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У "ЛНР" місцеві "козаки" заявили про можливість їх входження в структуру "Всевеликого війська Донського"

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї

З архіву ПУ. Її зупинив Біс: У Дніпрі жінка спробувала винести з собору майже три кілограми золота (фото, відео)

четвер, 3 червень 2021, 23:05

Золоті прикраси, які вкрала зловмисниця, парафіяни жертвували храму.