Хіти тижня. Отак "скрепи рукож*пі" бережуть свого фюрера: "Бункер у Путіна - так собі", - Ель-Мюрид

Глава РФ сидить в підвалі вже дев'ять місяців.

Про це у своєму блозі пише росйський військовий експерт і блогер Уль Мюрид, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Бункер у Путина, скажем прямо, так себе. Крашеная фанерка, хлипенькая дверка, изолента и меблишка из Икеи. Сидит он в подвале, между прочим, уже 9 месяцев. Нормальная женщина за это время полноценного налогоплательщика Путину производит, а ему даже кабинетик не потянули смастерить.

Это все больше похоже на какой-то предбанник, дальше которого вообще никого не пускают. Что вполне возможно - паранойя - штука безбрежная.

ПС. У его коллеги в 45 все было как-то посолиднее. Хотя бы на бетон в пару метров не поскупился. Хотя, наверное, тут тоже хотели, но по привычке украли всё ещё на этапе проектирования."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...