Хіти тижня. "Покладемо кінець епосі вил!": Мережу підірвала фотожаба на Поплавського і Винника

Співак Олег Винник публічно висловив свою політичну позицію - він офіційно підтримав Аграрну партію України і заявив, що відправиться в її складі в тур по Україні.

У мережі опублікували смішну фотожабу з новими українськими політиками. Про це повідомляє директор департаменту в Міжнародному центрі перспективний досліджень Ігор Петренко в Facebook, передають Патріоти України.

Так, на зображенні біля плаката "Аграрної партії" стоять українські співаки Михайло Поплавський та Олег Винник. Їм також пририсували лопати.

"Задавачі нових політичних трендів! Не унікально, але красномовно. Тільки мені здається, що Виннику лопата більше підходить ніж мікрофон?", - написав Петренко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Замирення Четвертого рейху: Іван Лютий вказав ознаки скорого миру

неділя, 13 жовтень 2019, 23:49

Минулого разу поки не спалили Берлін, мир теж не настав. Поки українські політики та дипломати напружено працюють над тим, щоб наблизити настання миру на Сході країни, у мережі теж не сидять, склавши руки та мають свої рецепти, зазначають Патріоти Укра...

Хіти тижня. Супрун присвятила Ківі пост про шкоду і користь мастурбації

неділя, 13 жовтень 2019, 19:30

Випадок з нібито мастурбацією на робочому місці нардепа Іллі Киви продовжує обростати коментарями... "Мастурбація потрібна для підтримки кровообігу в геніталіях і малому тазі і для зняття сексуального напруги при відсутності постійного партнера/ки або ...