Хіти тижня. "Раздуло в батискафе?": Путіна викрили у використанні двійника (фото)

На трьох фото із одного заходу Путін підтягнутий і сорочка вільно обвисає, а на одному — сорочка раптом ледь не луснула на животі.

Президента РФ Володимира Путіна знову запідозрили у використанні двійників. Так, український політолог Олександр Голобуцький помітив, що під час робочого візиту на Фінську затоку зовнішність Путіна кардинально змінювалася. Про це він написав у своєму Telegram, передають Патріоти України.

"Путін сьогодні відвідав кораблі у Фінській затоці. Якась незрозуміла штука: на трьох фото Путін підтягнутий і сорочка вільно обвисає, а на одному сорочка раптом ледь не луснула на пузі. У процесі умочування у море швидко махнули двійників? Або це в батискафі якийсь елемент конструкції підпірок так роздуло?" — зауважив Голобуцький.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.