Хіти тижня. Смішна техніка ху*лоокупантів

Очередной инцидент с патрулями РФ и США в Сирии закончился позором для российского бронеавтомобиля «Тигр» и БТР-82А увязшими на бездорожье

Во время попытки российским патрулём объехать американский блокпост, российский бронеавтомобиль «Тигр» и БТР-82А продемонстрировали свои посредственные внедорожные качества, и застрял на обочине.

В результате американские военнослужащие наблюдали за тем, как для спасения российского бронированного внедорожника россияне задействовали «Тайфун-К» колесной формулы 6х6. Причем применяли его с грунтовой дороги, уже не рискуя оставить на бездорожье и данный ББМ.


Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Класика жанру: На Запоріжчині чоловік просить допомогти позбавитись від тещі

понеділок, 1 червень 2020, 0:25

Текст буквально рясніє знаками оклику і привертає увагу великими літерами.​. Чим вже так насолила «мамо» чоловікові залишається загадкою, але зміст оголошення мимоволі викликає співчуття до невідомого Максима.

Скрепні та "піндоські" астронавти: Фотожаба дня

понеділок, 1 червень 2020, 0:00

Американці успішно використали "Батут", напевно тому, що були повністю тверезими... Політтехнолог Олексій Голобуцький не втримався, щоб не пожартувати на своїй сторінці у "Фейсбук" із приводу того, що на успіхи США росіяни можуть відреагувати лише у єд...