Хіти тижня. Справжній Карабас Барабас: Мережу підірвало відео з Порошенком у Житомирі

Колишній президент запропонував прихильникам гучно скандувати його прізвище.

Екс-президент і лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко виступив на передвиборчому мітингу в Житомирі: відеозапис одного з епізодів його промови стала популярною в мережі. Відповідне відео опублікував в Twitter Денис Котенко, передають Патріоти України.

Порошенко звернувся до аудиторії з пропозицією "А тепер нехай вони почують". І сам почав скандувати "По-ро-шен-ко", відбиваючи такт рукою. Натовп підхопив прізвище екс-президента, а сам Порошенко продовжив диригувати аудиторією.

"Ну чому так смішно", - прокоментував відео автор поста.

Також в мережі стали з'являтися альтернативні варіанти озвучення, починаючи від дитячих пісеньок.

І закінчуючи більш серйозними текстами. Увага, відео містить нецензурну лексику.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...