Хіти тижня. "Твої вовчиці з тобою!": Галя із Запоріжжя тонко потролила Винника (відео)

Начальниця ЖЕКу Галина Пилипівна та усі її "дєвочкі" за Олєжку!

Галя із Запоріжжя як могла "підтримала" Винника. Фото: скріншот з відео.

Популярна в Україні відеоблогерка тонко посміялася над скандалом навколо співака Олега Винника. Так, у новому ролику Галя із Запоріжжя розповідає, що вона начальниця ЖЕКу, і всі її співробітниці "течуть від Винника", на якого накинулися ні за що, адже він "говорив про мир". Відповідне відео на сторінці "Баба і кіт" у Facebook викликало ажіотаж в мережі, зазначають Патріоти України.

"Кривдять бідного, нападають, промивають кістки йому. А через що весь цей кипиш. Те, що він у відео в якомусь знявся. Я пошукала, ось там ось, в інтернеті, в "Одноклассниках", у "ВКонтакті", що пишуть. То пишуть же, що він за мир зняв це відео. ми, українці, дуже миролюбна нація. Ми повинні показати Росії навпаки, що ми за мир!" – сказала вона зі сльозами в голосі.

Галя додала, що в Україні "нічого немає, газу свого немає", тому треба "якось дружити з Росією, налагоджувати відносини". "Так що не переживай, Олегу, ми, твої вовчиці з тобою, ми тебе підтримуємо! Не віримо ми, що ти продався. Ти за Україну, ти патріот, ти наш вожак. У нас всі дівки у ЖЕКу за тобою течуть. Мені теж 59 років, я теж любою твою творчість. Так, прямо, ах", – сказала Галя.

У мережі посміялися над відео, заявивши, що обожнюють її тонкий гумор. "Обожнюю її тонкий стьоб", "Її очі випромінювали тепле світло та інші комунальні послуги", "Неперевершена", "Кожне ваше відео – круте! Дякую за ваше почуття гумору", – відреагували користувачі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

"Російські танки у Луганську": Українська розвідка програє інформаційну війну спецслужбам Росії

неділя, 28 листопад 2021, 17:39

Мовиться про те, що з метою дезінформації українського вищого військовополітичного керівництва спецслужбами РФ було здійснено так званий "контрольований витік інформації". Себто в мережу викинули відео і через "корисних ідіотів" на кшталт Бутусова і К в у