Хіти тижня. Відео з "дресированими" російськими чиновниками вразило мережу

У мережі з'явився феєричний кліп на популярну пісню Skibidi з московськими чиновниками, членами партії "Єдина Росія".

Відео опубліковано 29 березня на YouTube, передають Патріоти України.

"А кажуть, що люди дресируванню не піддаються", "На 26-й секунді хлопчик в накидці єдинороса показує що партія з народом робить?", "Навіть бомжів Басманного району за пузирь змусили танцювати", "Там кожного першого потрібно в цех до верстата або у двір двірником. Кліпи, *ля, вони знімають, нероби", "Краще б працювали як треба", "Навіщо вони це? це ж огидно, я вважаю. Деменція *лядь якась повна", "Ідіотизм. Видно, що багатьох змусили просто. і повторю - це ідіотизм", "І списали 2,5 млн на зйомки кліпу та просвітницьку роботу", "Порада психолога мені потрібна", - пишуть коментатори на одному з російських форумів.


Нагадаємо, Skibidi - пісня російської рейв-групи Little Big. Пісня випущена 5 жовтня 2018 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.