Хіти тижня. Відмінності за віком та кількістю ботокса в організмі: Путін та його "армія" двійників

За 20 років у владі Володимир Путін обзавівся клонами на будь-який випадок.

Не раз російського президента бачили у різних місцях одночасно і цей факт ставав надбанням громадськості, передають Патріоти України з посиланням на Политеку.

У 2015 році був зафіксований один з таких фактів. Російські журналісти писали і показували, що Путін проводить зустріч у Кремлі, присвячену десятиріччю громадської палати РФ. В цей же день журналісти Алтайського краю заявили, що Путін рибалить на одній з річок краю. І подібних «проколів» було багато. Де насправді був справжній Володимир Путін залишається загадкою.

Адвокат Микола Полозов повідомив, що у президента РФ дійсно є двійники і вони навіть мають відмінності один від одного за віком, зовні і також за кількістю ботокса в їх організмі.

Ще одним фактом наявності двійників є і той випадок, що Путін на міжнародних зустрічах з німецькими і австрійськими високопоставленими чиновниками розмовляє через перекладачів. Хоча всі знають, що російський президент чудово володіє німецькою мовою, так як довгий час працював у КДБ в тодішньої НДР.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Ватник Кобзон, бывший почетный житель Днепра, раз 500 вчера перевернулся в могиле. Ну и х*й с ним", - Фашик Донецький

четвер, 19 вересень 2019, 21:00

Чи міг уявити Кисельов те, що в російськомовному Дніпрі співатимуть всесвітньо відому пісню про Путіна на футбольному стадіоні під час проведення міжнародного матчу? "Был на футболе. В Днепре. Днепропетровск сдох как совок, если кто забыл и до сих пор ...

Хіти тижня. Заплутався в проводах і забув промову: Путін зганьбився на зустрічі з Ердоганом (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 19:30

Під час прес-конференції російський президент спочатку заплутався в проводі від навушника, після чого забув заготовлену промову. Так, під час спільної прес-конференції Путін спочатку заплутався в проводі від навушника, після чого забув заготовлену пром...