Хіти тижня. Відмінності за віком та кількістю ботокса в організмі: Путін та його "армія" двійників

За 20 років у владі Володимир Путін обзавівся клонами на будь-який випадок.

Не раз російського президента бачили у різних місцях одночасно і цей факт ставав надбанням громадськості, передають Патріоти України з посиланням на Политеку.

У 2015 році був зафіксований один з таких фактів. Російські журналісти писали і показували, що Путін проводить зустріч у Кремлі, присвячену десятиріччю громадської палати РФ. В цей же день журналісти Алтайського краю заявили, що Путін рибалить на одній з річок краю. І подібних «проколів» було багато. Де насправді був справжній Володимир Путін залишається загадкою.

Адвокат Микола Полозов повідомив, що у президента РФ дійсно є двійники і вони навіть мають відмінності один від одного за віком, зовні і також за кількістю ботокса в їх організмі.

Ще одним фактом наявності двійників є і той випадок, що Путін на міжнародних зустрічах з німецькими і австрійськими високопоставленими чиновниками розмовляє через перекладачів. Хоча всі знають, що російський президент чудово володіє німецькою мовою, так як довгий час працював у КДБ в тодішньої НДР.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "В самолете, который из Ухани прилетел, украинцев почти не было, зато сидело полторы тысячи больных китайцев", - Василь Рибніков

п’ятниця, 28 лютий 2020, 11:30

В одному ілюмінаторі була дірка, і вірус поширився по всьому небу, але оскільки висота була велика, а вірус маленький, опускатися йому на землю судилося ще три дні і три ночі. "После того, как оборотни в марлевых повязках из Уханя проникли на территори...

Хіти тижня. "П'яна? Жах який": Зрадниця Лобода шокувала неадекватною поведінкою на сцені (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 9:00

Популярна співачка Світлана Лобода здивувала дивними танцями під час свого виступу на Big Love Show 2020.Так, відео з артисткою було опубліковано в соціальній мережі Instagram, передають Патріоти України. На сцені Лобода в ультракороткій сукні виконує ...