Хіти тижня. Вже зовсім поганий? Москва знов показує несправжнього Путіна (фото)

У Кремлі вже настільки знахабніли, що навіть на офіційному сайті виставили поруч світлини абсолютно різних двійників президента.

Може справжнього Путіна вже давно немає? Ілюстрація: соцмережі.

"Путін вчора на голосуванні до московської Думи і сьогодні на зустрічі з Міллером - це два геть різних Путина! Обидва фото з офіційного сайту Кремля", - поділився висновком політолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у "Фейсбук" та додав у якості доказу пару світлин. Патріоти України пропонують вам теж на них глянути та переконатися на власні очі.

Як зазначають із цього приводу деякі дотепники, точну дату смерті Путіна ми, напевно, ніколи не дізнаємося:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чорний гумор, або "Я подзвонив, щоб попрощатися": Мережу підірвало відео з небіжчиком, що заговорив на похоронах

середа, 23 жовтень 2019, 8:10

Під час похорону ветерана збройних сил Ірландії Шея Бредлі, який помер через тривалу хворобу, небіжчик розсмішив присутніх передсмертним жартом. Товариші по службі Бредлі зняли похоронну процесію на відео і виклали його в групі ветеранів збройних сил І...

Довести до абсурду: На Чернігівщині чиновники через "ProZorro" провели три тендери на загальну суму 99,50 грн

середа, 23 жовтень 2019, 6:50

​Відділ освіти Ніжинської районної адміністрації (Чернігівська область) оконфузився з торгами через портал публічних закупівель "ProZorro". Так, був розміщений тендер на закупівлю пів кілограма цибулі, за що Ніжинська РДА заплатить 5 гривень. Також дві...