Хіти тижня. "Зеленский послан нам как разрушитель Системы методом доведения ее до абсурда", - Арестович

"Меняем мир, не приходя в сознание. Если бы у Зелёных был бы ещё потенциал, это все отрефлексировать... Но, если бы у бабушки были бы колёса, дедушка был бы трамваем. С каждым днём все больше убеждаюсь, что Зеленский послан нам, как разрушитель Системы методом доведения ее до абсурда. Истинный Джокер. Что дальше? Дальше авральная сборка, пока совершенно неясно - на каких новых принципах, но ясно уже, что ни один старый не сработает", - написав військовий експерт Олексій Арестович на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" та поділився дотепним жартом, який Патріоти України пропонують оцінити і вам.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Интернет - вещь неточная": Путіну не сподобався жарт, що гуляє в мережі (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 20:00

Російський президент геть не дружить із сучасними технологіями та не сприймає їх. Президент Росії Володимир Путін трохи збентежився, коли йому озвучили жарт, що гуляє в мережі. Це трапилося під час зйомок проєкту ТАСС "Двадцять запитань Володимиру Путі...

Хіти тижня. "Шарій - це цукерка, яку дитині простягає педофіл": Майкл Щур присвятив сюжет прокремлівському пропагандисту (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 19:30

Анатолій Шарій існує для тих, хто сумнівається у правдивості російського ТБ. "У нашому спецвипуску ми є пояснюємо, чому Шарій - це зло. З фактами і конкретними прикладами", - йдеться в коментарі до ролика. Як він висмикує факти з контексту подій і довк...