Хіти тижня. Жаба дня: Зеленський доводить Гончаруку, що не лох

Поки глава уряду розмірковував, як заповнити "порожні місця" в голові президента, виявилося, що його самого прослуховували...

Президент тепер знає, якої думки про нього прем'єр. Ілюстрація: УНІАН.

Президент Зеленський вже став у народі предметом жартів через своє висловлювання "Я - не лох, мені 42 роки...". Однак раптово виявилося, що і уряд та прем'єр не кращої думки про його компетенцію й розумові здібності. Політтехнолог Олексій Голобуцький не міг не пожартувати із цього приводу на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". Патріоти України пропонують вам оцінити його жарт:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.