Хіти тижня. Знай своє болото: Ху*лу нагадали, що таке "исконно русские земли"

Політологів, аналітиків і просто користувачів соцмереж обурили слова президента РФ Володимира Путіна про те, що якісь "екс-республіки Союзу", при виході зі складу СРСР, "потягли з собою" територіальні "подарунки від російського народу".

Користувачів соцмереж обурили слова президента РФ Володимира Путіна про те, що якісь "екс-республіки Союзу" забрали частину "російських територій". Про це Володимир Путін сказав під час інтерв'ю на телеканалі "Росія 1", причому, сказав досить слизько, не згадуючи конкретні республіки і конкретні "подарунки", передають Патріоти України.

Однак і без додаткових пояснень було зрозуміло, про яку з республік йдеться. З якою з колишніх республік СРСР у РФ зараз найбільш складні відносини, включаючи і дуже болюче питання територій? Території якої "колишньої республіки" Росія окупує вже сьомий рік? Проти якої колишньої республіки веде неоголошену гібридну війну? Всі ці питання риторичні.

Але чи має Путін в принципі моральне право говорити про будь-які "подарунки", якщо і "дарувати" -то було нічого.

Український історик і політолог Павло Булгак в своєму повідомленні в Facebook назвав висловлювання Путіна "напад історичної та географічної амнезії". "Він (Путін - ред.) марить про "споконвічно російські землі", які хтось нібито забрав з собою. Європа. 1444 рік. Литовсько-Руська держава бачу, Новгородську торгову республіку бачу, Кримське ханство бачу, Золоту Орду бачу, Казанське ханство бачу, Ногайську Орду бачу. А оте таке коричнево-жовте, то, що століттями до Петра I називалося не інакше, як Московія, то і історично споконвічні російські землі. Все інше чуже, вкрадене, захоплене силою, нечуваною жорстокістю, підступністю і обманом" , - написав Павло Булгак.Блогер Selvestor Vivat написав в Twitter, що якщо б при розпаді СРСР Москва вирішила б залишити за собою виключно "споконвічно російські землі", то це була б дуже невелика територія: "Москва повинна була вийти з СРСР тільки зі своїми споконвічними землями, без Пскова і Новгорода, Смоленська і Брянська, без Сибіру і Поволжя, без Кавказу і Півночі, без Курил, Кенігсберга, Карелії, Комі, Татарстану, Курська, Твері, Криму ...., бо нічого це Москві не належить", - пише блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "З повагою, йдіть на х*й": Соколова яскраво відповіла росіянам на мрії про розвал України (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 18:00

Українська журналістка Яніна Соколова кумедно потролила кремлівського пропагандиста Дмитра Куликова, який заявив, що Україна повинна створити нову країну, де росіянам буде комфортно, передають Патріоти України 13 вересня 2019 року. . Жорстку відповід...

З архіву ПУ. "Красномовніше за слова": Опубліковано кумедне фото зустрічі Вакарчука та Богдана на YES

неділя, 27 вересень 2020, 14:00

Глава Офісу президента України Андрій Богдан хотів привітатися зі Святославом Вакарчуком, але той неохоче простягнув йому руку. Журналіст Соня Кошкіна звернула увагу на незвичайну поведінку народного депутата від фракції "Голос" Святослава Вакарчука, я...