Хіти тижня. Знай своє болото: Ху*лу нагадали, що таке "исконно русские земли"

Політологів, аналітиків і просто користувачів соцмереж обурили слова президента РФ Володимира Путіна про те, що якісь "екс-республіки Союзу", при виході зі складу СРСР, "потягли з собою" територіальні "подарунки від російського народу".

Користувачів соцмереж обурили слова президента РФ Володимира Путіна про те, що якісь "екс-республіки Союзу" забрали частину "російських територій". Про це Володимир Путін сказав під час інтерв'ю на телеканалі "Росія 1", причому, сказав досить слизько, не згадуючи конкретні республіки і конкретні "подарунки", передають Патріоти України.

Однак і без додаткових пояснень було зрозуміло, про яку з республік йдеться. З якою з колишніх республік СРСР у РФ зараз найбільш складні відносини, включаючи і дуже болюче питання територій? Території якої "колишньої республіки" Росія окупує вже сьомий рік? Проти якої колишньої республіки веде неоголошену гібридну війну? Всі ці питання риторичні.

Але чи має Путін в принципі моральне право говорити про будь-які "подарунки", якщо і "дарувати" -то було нічого.

Український історик і політолог Павло Булгак в своєму повідомленні в Facebook назвав висловлювання Путіна "напад історичної та географічної амнезії". "Він (Путін - ред.) марить про "споконвічно російські землі", які хтось нібито забрав з собою. Європа. 1444 рік. Литовсько-Руська держава бачу, Новгородську торгову республіку бачу, Кримське ханство бачу, Золоту Орду бачу, Казанське ханство бачу, Ногайську Орду бачу. А оте таке коричнево-жовте, то, що століттями до Петра I називалося не інакше, як Московія, то і історично споконвічні російські землі. Все інше чуже, вкрадене, захоплене силою, нечуваною жорстокістю, підступністю і обманом" , - написав Павло Булгак.Блогер Selvestor Vivat написав в Twitter, що якщо б при розпаді СРСР Москва вирішила б залишити за собою виключно "споконвічно російські землі", то це була б дуже невелика територія: "Москва повинна була вийти з СРСР тільки зі своїми споконвічними землями, без Пскова і Новгорода, Смоленська і Брянська, без Сибіру і Поволжя, без Кавказу і Півночі, без Курил, Кенігсберга, Карелії, Комі, Татарстану, Курська, Твері, Криму ...., бо нічого це Москві не належить", - пише блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пожежа у Луганській області ліквідована - чи будуть висновки

вівторок, 14 липень 2020, 14:07

Зараз це можна розцінювати як відвертий саботаж з боку керівника Луганської ОВЦА. Обласна влада не була готова до подібного розвитку подій. Це свідчить про нерозуміння специфіки області і взагалі відсутність у керівника області адміністративного досвіду в

З архіву ПУ. "Гальмо прогресу": Зеленський зганьбився через нардепа-новатора фракції Тимошенко (фото)

понеділок, 13 липень 2020, 23:05

Молодий депутат, із західною освітою, який розробив і лобіював десятки законопроектів, що впроваджують в Україні передові екологічні технології, був оголошений президентом... гальмом прогресу. Президент України Володимир Зеленський потрапив у незручну ...