"Хотел затмить наше "солнце": Опубліковано відео конфузу Путіна зі студентом на Уралі

Користувачі з різних країн оцінили відеозапис і вже почали "оплакувати" бідолашного студента.

Президент Росії Володимир Путін потрапив у незручну ситуацію під час візиту в Уральський федеральний університет: на груповому фото його закрив один зі студентів. Відповідне відео було опубліковано на Twitter сторінці "WeirdRussia.com", передають Патріоти України.

На запису видно, як Путін в оточенні студентів готується до фото, однак прямо перед ним встає один із студентів-хлопців, так що за ним не видно президента. При цьому хтось із-за кадру хапає студента за руку і тягне його в сторону.

Користувачі з різних країн оцінили відеозапис і вже почали "оплакувати" бідолашного студента. "Ще одного послали в ГУЛАГ", - йдеться у підписі до відео. "Використовуйте полоній", "Останнє фото перед смертю", "Шкода хлопчину - він стільки міг зробити для цієї країни!", - жартують користувачі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Бадоєв під ударом: З'явилась фотожаба на підготовку гламурним режисером-постановником ходи Зеленського до Дня Незалежності

середа, 21 серпень 2019, 17:00

Користувачі українського сегменту соціальних мереж продовжують обурюватися через участь відомого кліпмейкера і режисера Алана Бадоєва в підготовці ходи на День Незалежності України. Відповідна фотожаба була опублікована на Facebook сторінці "Баба и кіт...

Хіти тижня. Бог маркетингу: Продавець на пляжі повеселив публіку (відео)

середа, 21 серпень 2019, 16:30

На популярному українському курорті Бердянськ (Запорізька область) продавець відзначився забавною рекламою свого товару серед відпочиваючих на пляжі.