"Ховається від чоловіків, бідолаха?": У мережу потрапило кумедне фото нардепа в Раді

На світлині, імовірно, нардеп Ірина Аллахвердієва прикриває обличчя папкою.

Народний депутат від партії "Слуга народу" потрапила під об'єктиви фотокореспондентів у Верховній Раді. Відповідний знімок опублікував на своїй сторінці в Facebook фотограф Ян Доброносов, передають Патріоти України.

На фотографії, імовірно, нардеп Ірина Аллахвердієва прикриває обличчя папкою. "Нескладна рубрика: "Відгадай депутата", - підписав фото Доброносов. У коментарях також деякі користувачі припускають, що на знімку - інша нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук.

"Уже і ховається бідолаха", "Схоже, що її теж ревнують, і вона вже ховається від такої пильної чоловічої уваги", - пишуть користувачі.


Зеленський та його родина отримали за рік майже 29 млн. грн.

субота, 30 травень 2020, 16:58

Сума одержаної Главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн. Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік. Згідно з декларацією, дох...

Мільйонні доходи, авто та нерухомість: Оприлюднено декларацію спікера Ради Разумкова

субота, 30 травень 2020, 16:30

Голова Верховної Ради минулого року отримав 1,3 млн грн доходів та позичив третій особі 26,7 млн грн. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков за минулий рік задекларував 1,27 млн грн доходів, а також позичив 26,7 млн грн третій особі. Про це вказано у де...