Хто з них удмурт, а хто мокша? Дивні трансформації одягу Путіна вчергове демонструють, що його багато (фотофакт)

На перетворення костюма в ході поїздок Путіна по країнам Центральної Азії звернув увагу політолог.

У Володимира Путіна в поїздках різко змінюється розмір костюма. Одяг на російському президентові спочатку сидить як влитий і навіть обтягує, а на наступний день піджак стає мішкуватим, а брюки - широкими і приховують взуття. Всі ці трансформації костюма дають ґрунт для теорій про численних двійників Путіна.

На перетворення костюма в ході поїздок Путіна по країнам Центральної Азії звернув увагу політолог Олексій Голобуцький в Facebook.

« Путін вчора в Бішкеку і сьогодні в Душанбе. Два Путіна - а костюм один на двох? Сьогодні цей костюм в обтяжку, а ще вчора висів навколо тушки, ще й штани волочилися по землі », - підкреслив Голобуцький.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

Хіти тижня. "Іноді я падаю": Модель з величезним бюстом поскаржилася на своє нелегке життя (фото)

середа, 19 лютий 2020, 15:00

Американська модель лягла під ніж хірурга після розлучення з чоловіком.