Коли ж вони перестануть плутати: Двійник Путіна знову проколовся (фото)

Штани, по всій видимості, цьому "Путіну" дали від іншого його двійника, зріст якого вище.​

Користувачі Мережі спантеличені новим знімком президента Російської Федерації Володимира Путіна під час його офіційного візиту до Іжевська в технопарк "Академія Калашникова".Фотографія привернула увагу українського політтехнолога Олексія Голобуцького, який написав про це пост в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

На його думку, на зустріч в Іжевську приїхав не Путін, а один з його двійників, зазначивши низький зріст фейкового президента РФ. Також він припустив, що штани, по всій видимості, Путіну дали від іншого його двійника, зріст якого вище.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї