Конверти замінили на мішки: Мережу потішило кумедне фото з Ради

Люди жартують, що в таких мішках депутати від "Слуги народу" тепер отримують зарплату.

У соціальних мережах активно обговорюють нову скандальну фотографію з будівлі українського парламенту. На цей раз на фото потрапив не депутат, а працівник Ради, який кудись несе мішок. Фотографію зробив фотограф Ян Доброносов, передають Патріоти України.

На опублікованому знімку видно, що чоловік несе за плечима повний мішок, однак вміст його залишається невідомим. У коментарях люди жартують, що в таких мішках депутати від "Слуги народу" отримують зарплату. Є й ті, хто пов'язав такий знімок з наближенням Нового року і дня Святого Миколая, нібито чоловік приніс в Раду подарунки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Время простых решений", - Рибніков

субота, 30 травень 2020, 5:45

На этой неделе команда человечных реформаторов Владимира Зеленского официально сформулировала свой девиз - простота лучше воровства, и дела сразу пошли на лад. Главное не останавливаться на полпути и развиваться дальше - например, простейшие решения в...

"Надо просто перестать ездить в Бровары!": Фотожаба дня

субота, 30 травень 2020, 0:00

Якщо війну на Донбасі, на думку президента, легко було вирішити за допомогою способу "просто перестать стрелять", то проблему із Броварами, за цією ж логікою, можна вирішити ще легше... Політтехнолог Олексій Голобуцький не припиняє радувати своїх підпи...