Міні-диктатору догодили: На свіжому фото Путіна помітили цікаву деталь

Російському президенту підібрали правильну "групу для фотографування".

Політолог Олексій Голобуцький звернув увагу на цікаву деталь на свіжому фото президента Росії Володимира Путіна, коли той відвідав завод КАМАЗ. Відповідне фото з'явилось в Telegram-каналі AllГолобуцький, передають Патріоти України.

"Путін вчора на заводі КАМАЗ: після явно невдалих фоточок в гігантській кабіні крихітного Путіна організатори вирішили це компенсувати груповим фото. Десь знайшли (чи, як завжди, підвезли чергових "представників народу") робітників заводу, на тлі яких Путін раптом став якщо не велетнем, то доволі високим і представницьким. Обличчя в Путіна тут вже явно задоволене: догодили міні-диктатору", - звернув увагу Голобуцький.

Зазначимо, що в мережі часто жартують над зростом Путіна. Російський президент комплексує і намагається виглядати візуально вищим, у цьому йому допомагають правильні пози, а інколи і взуття із платформою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Вже зовсім поганий? Москва знов показує несправжнього Путіна (фото)

четвер, 24 вересень 2020, 9:00

У Кремлі вже настільки знахабніли, що навіть на офіційному сайті виставили поруч світлини абсолютно різних двійників президента.

З автоматом замість Конституції: Білоруси намалювали карикатуру про таємну інавгурацію Лукашенка

середа, 23 вересень 2020, 20:16

У Білорусі таємна інавгурація самопроголошеного президента Олександра Лукашенка стала приводом для створення карикатур. Сатиричне зображення заходу опубліковано Telegram-каналом «Білорусь головного мозку», передають Патріоти України.