Міні-диктатору догодили: На свіжому фото Путіна помітили цікаву деталь

Російському президенту підібрали правильну "групу для фотографування".

Політолог Олексій Голобуцький звернув увагу на цікаву деталь на свіжому фото президента Росії Володимира Путіна, коли той відвідав завод КАМАЗ. Відповідне фото з'явилось в Telegram-каналі AllГолобуцький, передають Патріоти України.

"Путін вчора на заводі КАМАЗ: після явно невдалих фоточок в гігантській кабіні крихітного Путіна організатори вирішили це компенсувати груповим фото. Десь знайшли (чи, як завжди, підвезли чергових "представників народу") робітників заводу, на тлі яких Путін раптом став якщо не велетнем, то доволі високим і представницьким. Обличчя в Путіна тут вже явно задоволене: догодили міні-диктатору", - звернув увагу Голобуцький.

Зазначимо, що в мережі часто жартують над зростом Путіна. Російський президент комплексує і намагається виглядати візуально вищим, у цьому йому допомагають правильні пози, а інколи і взуття із платформою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Нестор постарався: З'явилася кумедна фотожаба на бійку Ківи з ветераном АТО

п’ятниця, 24 січень 2020, 1:00

Конфлікт народного депутата з "Опозиційною платформи - За життя" Іллі Киви з ветераном АТО, який закінчився бійкою в одному з ресторанів Києва, став приводом для жартів у мережі. Кумедну фотожабу опублікував на своїй Facebook-сторінці Олександр Бабак, ...

Хіти тижня. "Слабаки вони": Українці дотепно висміяли відставку Медведєва та запропонували росіянам "цінний подарунок"

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:35

Українці не жадібні - вони можуть подарувати росіянам не тільки "уряд молодих професіоналів", але й Медведчука разом із Бойком та Шуфричем. В Україні досить вдало пожартували про відставку російського уряду на чолі з Дмитром Медведєвим. Так, народний д...