Місяць - частина Марса: Трамп публічно зганьбився через свої "знання" астрономії

Дехто припускає, що, найімовірніше, президент США мав на увазі політ на Марс за допомогою космічної станції на Місяці, однак невдало висловив свою думку.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Американський президент Дональд Трамп любить користуватись соцмережами, але часто через них втрапляє у курйозні ситуації. Цього разу він продемонстрував свої "знання" з астрономії, назвавши Місяць частиною Марса, повідомляють Патріоти України.

"Незважаючи на всі гроші, які ми витрачаємо, NASA не має говорити про політ на Місяць – ми зробили це 50 років тому. Вони повинні бути зосереджені на набагато важливіших речах, які ми робимо, в тому числі на Марсі (частиною якого є Місяць), обороні і науці!", – приголомшив Трамп антинауковою заявою у Twitter.

Заява стала бурхливо обговорюватися серед користувачів мережі. Дехто припускає, що, найімовірніше, Трамп увазі політ на Марс за допомогою космічної станції на Місяці, що й входить у довгострокові плани NASA. Однак і фотожаби теж почали з'являтися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Держит Ермак гаранта, так сказать, в черном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!​" - політтехнолог Голобуцький (фото)

понеділок, 6 липень 2020, 23:22

У Єрмака із Богданом різні уявлення про "прекрасне"? "При Богдане были весёлые красные, а Ермак заставляет одевать строгие чёрные. Держит гаранта, так сказать, в чёрном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!" - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...

Скандал із морозивом "Веселка" надихнув: Український художник намалював ЛГБТ-Путіна

понеділок, 6 липень 2020, 21:32

Андрій Петренко зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба. Він зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба, прималювавши до нього веселку. Зазначимо, стяг ЛГБТ-руху використовує шість кольорів веселки (без блак...