Місяць - частина Марса: Трамп публічно зганьбився через свої "знання" астрономії

Дехто припускає, що, найімовірніше, президент США мав на увазі політ на Марс за допомогою космічної станції на Місяці, однак невдало висловив свою думку.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Американський президент Дональд Трамп любить користуватись соцмережами, але часто через них втрапляє у курйозні ситуації. Цього разу він продемонстрував свої "знання" з астрономії, назвавши Місяць частиною Марса, повідомляють Патріоти України.

"Незважаючи на всі гроші, які ми витрачаємо, NASA не має говорити про політ на Місяць – ми зробили це 50 років тому. Вони повинні бути зосереджені на набагато важливіших речах, які ми робимо, в тому числі на Марсі (частиною якого є Місяць), обороні і науці!", – приголомшив Трамп антинауковою заявою у Twitter.

Заява стала бурхливо обговорюватися серед користувачів мережі. Дехто припускає, що, найімовірніше, Трамп увазі політ на Марс за допомогою космічної станції на Місяці, що й входить у довгострокові плани NASA. Однак і фотожаби теж почали з'являтися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Штрафи за порушення карантину: є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча

четвер, 9 квітень 2020, 13:06

Цілком слушне рішення. Але, як завжди, є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча. Нещодавно Верховна рада України прийняла за основу і в цілому законопроєкт №3219 "Про внесення змін до деяких законод...

Хіти тижня. Смішна техніка ху*лоокупантів

четвер, 9 квітень 2020, 3:00

Очередной инцидент с патрулями РФ и США в Сирии закончился позором для российского бронеавтомобиля «Тигр» и БТР-82А увязшими на бездорожье. Во время попытки российским патрулём объехать американский блокпост, российский бронеавтомобиль «Тигр» и БТР-82А...