"Ну, давай, здивуй ще": Біди 2020 року в Україні та світі висміяли влучними фотожабами

У мережі з'явилися нові фотожаби на 2020 рік, який виявився складним не тільки для українців, а й жителів усього світу, наприклад карантин через коронавірус, передають Патріоти України.

Користувачі мережі жартують не тільки про коронавірус, який практично паралізував весь світ, а згадують і масштабні пожежі в Австралії і США. Жартують про "третю світову війну", конфлікт Вірменії та Азербайджану в Нагірному Карабасі і про інше.

Наприклад, на одній з фотожаб показали чоловіка, який весь 2020 рік пролежав в комі і радіє, що все пропустив і не переживав. А на іншій фотожабі показали кота, який говорить, що до нового року залишилося дожити.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...