"Ну, давай, здивуй ще": Біди 2020 року в Україні та світі висміяли влучними фотожабами

У мережі з'явилися нові фотожаби на 2020 рік, який виявився складним не тільки для українців, а й жителів усього світу, наприклад карантин через коронавірус, передають Патріоти України.

Користувачі мережі жартують не тільки про коронавірус, який практично паралізував весь світ, а згадують і масштабні пожежі в Австралії і США. Жартують про "третю світову війну", конфлікт Вірменії та Азербайджану в Нагірному Карабасі і про інше.

Наприклад, на одній з фотожаб показали чоловіка, який весь 2020 рік пролежав в комі і радіє, що все пропустив і не переживав. А на іншій фотожабі показали кота, який говорить, що до нового року залишилося дожити.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Передача Україні ракет GLSDB пришвидчить деокупацію півдня: Джанкой - у радіусі дії

вівторок, 24 січень 2023, 23:01

Така зброя дає можливість не тільки для проведення ефективного контрнаступу, але й для повної деокупації Криму. 20 січня відбувся саміт у форматі «Рамштайн». Під час саміту вирішувалися питання посилення протиповітряної оборони України, підготовка ресу...