Одні штани на двох: "В России правит два Путина. Старик Царапыч и Вова-маньяк", - Ейдман


Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією російсько-німецького психолога та публіциста Ігоря Ейдмана. Далі мовою оригіналу.

"В России правит два Путина. Один из них "Цап Царапыч" – хитрый вороватый дедок, всегда готовый прибрать к рукам то, что плохо лежит: нефть, газ, бюджетные средства, Крым. Это он недавно заявил: "Мы подождем, пока американцы истратят деньги на технологии, а потом – цап-царап".

Путин номер два – совсем другой. Ему земные блага не нужны, он на тот свет якобы собрался: "Мы как мученики попадем в рай, а они просто сдохнут". Этот Путин как одержимый маньяк бредит ракетно-ядерным сверхоружием, возрождением империи, покорением Африки, глобальной войной.

Какой Путин – настоящий? Думаю – оба в одной голове. Это шизофреническое раздвоение личности и воровской прием одновременно. У "Путиных" разделение труда. "Маньяк" пугает концом света, а "Старик Царапыч" в это время по карманам у ошарашенной публики шарит.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій "віддали" Крим Україні (фото)

субота, 7 грудень 2019, 18:00

Представництво України в ООН подякувало російським дипломатам за шляхетний жест. Посольство Російської Федерації в Танзанії показало карту країни без окупованого українського Криму. Відповідне зображення опубліковано в мікроблозі диппредставництва в Tw...

Хіти тижня. Як виглядає син російського художника, що застряг в унітазі (відео)

субота, 7 грудень 2019, 14:00

У мережі наробило багато галасу відео із сином відомого художника Ніколаса Сафронова Лукою Затравкіним, який застряг в унітазі в літаку. Проблемою стала вага відомого піаніста, яка перевалила за 200 кг. Хто такий Лука Затравкін і як виглядав до й після...