"Ось вам і нові робочі місця": Зеленському на Одещині допомогли "спеціально навчені люди" (фото)

Під час візиту президента Володимира Зеленського в місто Южне (Одеська область) стався курйозний епізод на відкритті стадіону. Як повідомив в Facebook блогер Alex Drone, напередодні заходу впали розтяжки з інформацією про проект "Велике будівництво", передають Патріоти України.

"Їх підняли і протягом усього часу перебування Зеленського підтримували спеціально навчені люди. Ось вам і нові робочі місця...", – розповів користувач.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...