"Остальных они съели": Мережу підірвала зовнішність двох російських міністрів (фото)

Міністр соціального захисту у разі чого зможе захистити громадян власним тілом?

У мережі почалося бурхливе обговорення зовнішності російських міністрів. Фото чиновників розмістив у Twitter користувач з ніком Сибіряк, передають Патріоти України.

"Це два нових міністра РФ. Інші в кадр не влізли", - написав він.

На фото зліва - міністр праці та соціального захисту РФ Антон Котяков, а на фото праворуч - міністр цифрового розвитку, зв'язку і комунікацій РФ Максуд Шадаєв.

Користувачі почали активно коментувати фото. "Їх спеціально відбирають?", - написав користувач з ніком Андрій.

"Дайте кожному з них зарплату по 5 тисяч рублів і нехай вони місяць ні в чому собі не відмовляють", - зазначив Олександр Єгоров.

"Харі скоро тріснуть", - написала Ірина.

"А кажуть казок не буває", - зазначив користувач з ніком YuK.

"Два брата из ларца, одинаковы с лица", - написав користувач Трампункт.

"Сироти Ільфа і Петрова виглядають стройняшками у порівнянні з цими держимордами", - зазначив користувач NormaJ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Держит Ермак гаранта, так сказать, в черном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!​" - політтехнолог Голобуцький (фото)

понеділок, 6 липень 2020, 23:22

У Єрмака із Богданом різні уявлення про "прекрасне"? "При Богдане были весёлые красные, а Ермак заставляет одевать строгие чёрные. Держит гаранта, так сказать, в чёрном теле. Слава Богу, хоть не в цвете хаки!" - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...

Скандал із морозивом "Веселка" надихнув: Український художник намалював ЛГБТ-Путіна

понеділок, 6 липень 2020, 21:32

Андрій Петренко зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба. Він зобразив главу РФ в образі поні з короною на голові на тлі неба, прималювавши до нього веселку. Зазначимо, стяг ЛГБТ-руху використовує шість кольорів веселки (без блак...