"Печенегам и половцам пора что-то решать с Володей": Путін насмішив гучною промовою про боротьбу з коронавірусом (відео)

Російський президент запевнив, нібито його співгромадяни подолають хворобу, як половців та печенегів.

У середу, 8 квітня, президент Росії Володимир Путін порівняв пандемію коронавірусу з навалою печенігів і половців під час наради з головами регіонів, яка транслювалася російськими телеканалами. Відповідне відео опубліковано в YouTube, передають Патріоти України.

"Дорогі друзі! Все проходить, і це пройде. Наша країна неодноразово проходила через серйозні випробування: і печеніги її терзали, і половці, - з усім впоралася Росія. Переможемо і цю заразу коронавірусну. Разом ми все подолаємо", - сказав він.

У мережі одразу ж стали коментувати заяву Путіна, не стримуючи сарказму. "На закупівлю медичної техніки для всієї країни виділили 13 мільярдів. А для заміни бордюрів в одній Москві - майже 20 мільярдів. Пріоритети", - пригадав блогер Олександр "Сталінгулаг" Горбунов голові держави нераціональний розподіл коштів владою Москви.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Время простых решений", - Рибніков

субота, 30 травень 2020, 5:45

На этой неделе команда человечных реформаторов Владимира Зеленского официально сформулировала свой девиз - простота лучше воровства, и дела сразу пошли на лад. Главное не останавливаться на полпути и развиваться дальше - например, простейшие решения в...

"Надо просто перестать ездить в Бровары!": Фотожаба дня

субота, 30 травень 2020, 0:00

Якщо війну на Донбасі, на думку президента, легко було вирішити за допомогою способу "просто перестать стрелять", то проблему із Броварами, за цією ж логікою, можна вирішити ще легше... Політтехнолог Олексій Голобуцький не припиняє радувати своїх підпи...