"Похожа на синего горного тролля": Захарову висміяли за знімок із губами "качечкою"

Офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова нарвалася на критику мережі через своє нове фото. У четвер, 1 жовтня, росіянка опублікувала у Facebook знімок, зроблений, імовірно, в салоні авто, передають Патріоти України.

У кадр, зроблений за досить поганого освітлення, потрапило лише обличчя політикині. Захарова розповіла, що їде на 42-й Московський міжнародний кінофестиваль (проходить 1-8 жовтня) "із почесною місією".

Жінка позувала, стиснувши губи "качечкою" й витріщивши очі. Для заходу вона зробила яскравий макіяж і начіс.

Користувачі соціальної мережі покепкували з фотографії, назвавши її невдалою. Один із коментаторів вказав на дивний вираз обличчя жінки, пожартувавши, що Захарова їде з місією "лякати" відвідувачів фестивалю.

"А має [їхати] в слідчий ізолятор у кримінальній справі", "Ну не всі фото потрібно публікувати", "Маріє, у вас знову обличчя перекосило. Від постійної брехні, напевно", – пишуть у коментарях.

Скриншот коментарів

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.