Поліграф-шоу "Слуг народу": Мережу підірвали фотожаби на злобу дня

З'явилися нові фотжаби на ініціативу Офісу президента України перевіряти депутатів Верховної Ради з фракції "Слуга народу" на детекторі брехні. Колажі опублікував в своєму Telegram-каналі український політолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

В одній з фотожаб використаний кадр з фільму "Заводний апельсин" по роману Ентоні Берджеса.

На другій фотожабі використаний кадр з фільму за романом Михайла Булгакова "Собаче серце" з головним героєм Поліграфом Шаріковим.

Ще одна жаба від політтехнолога мала неабиякий успіх в соцмережі:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Двійники на корпоративах? Росіянам показали справжнього паралітика-Путіна з фірмовим горнятком від отруєнь

неділя, 17 січень 2021, 13:00

"Путін після хокею. Видно, тут якраз справжній Путін - бо йому навіть "справжнє біле термогорня Путіна" видали, а не як в потязі на Крим, склянку в залізяці!)) Та й руку знов заціпило - ту ж, праву", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький у грудні...

Як спецслужби світу борються за вакцину від COVID-19

субота, 16 січень 2021, 21:49

Вважається, що для формування колективного імунітету необхідно, аби було вакциновано 60 відсотків населення. Хто поїде як турист і інвестор в країну, коли відсоток вакцинованого населення не перевищує арифметичної похибки? У новому блозі на каналі «Пол...