Поліграф-шоу "Слуг народу": Мережу підірвали фотожаби на злобу дня

З'явилися нові фотжаби на ініціативу Офісу президента України перевіряти депутатів Верховної Ради з фракції "Слуга народу" на детекторі брехні. Колажі опублікував в своєму Telegram-каналі український політолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

В одній з фотожаб використаний кадр з фільму "Заводний апельсин" по роману Ентоні Берджеса.

На другій фотожабі використаний кадр з фільму за романом Михайла Булгакова "Собаче серце" з головним героєм Поліграфом Шаріковим.

Ще одна жаба від політтехнолога мала неабиякий успіх в соцмережі:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "З повагою, йдіть на х*й": Соколова яскраво відповіла росіянам на мрії про розвал України (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 18:00

Українська журналістка Яніна Соколова кумедно потролила кремлівського пропагандиста Дмитра Куликова, який заявив, що Україна повинна створити нову країну, де росіянам буде комфортно, передають Патріоти України 13 вересня 2019 року. . Жорстку відповід...

З архіву ПУ. "Красномовніше за слова": Опубліковано кумедне фото зустрічі Вакарчука та Богдана на YES

неділя, 27 вересень 2020, 14:00

Глава Офісу президента України Андрій Богдан хотів привітатися зі Святославом Вакарчуком, але той неохоче простягнув йому руку. Журналіст Соня Кошкіна звернула увагу на незвичайну поведінку народного депутата від фракції "Голос" Святослава Вакарчука, я...