Попелюшка з черевичком на високій платформі: "Кремлівського карлика" жорстко висміяли в мережі

Карикатура натякає на мізерний зріст Путіна.

У мережі з'явилася яскрава карикатура Путіна на саміті G20. Її опублікував на своїй сторінці в Facebook відомий карикатурист Сергій Йолкін, який неодноразово висміював президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Натякаючи на мізерний зріст владики Кремля, Йолкін зобразив президента США Дональда Трампа з черевиком на високих підборах, який кличе Путіна на тлі входу на саміт.

Користувачі соціальної мережі відреагували на пародію:
  • «Рисунок — ложь, да и намек в нем так себе, тем более, что каблук на туфле больно низкий..».
  • «Берца 12 см».
  • «Увы, но дальше все по сценарию: с боем часов лошади превращаются в мышей, карета в тыкву (хотя выражение «в дыню», мне кажется, больше подходит!). Ну а россияне продолжают ждать чудес …».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.