Попелюшка з черевичком на високій платформі: "Кремлівського карлика" жорстко висміяли в мережі

Карикатура натякає на мізерний зріст Путіна.

У мережі з'явилася яскрава карикатура Путіна на саміті G20. Її опублікував на своїй сторінці в Facebook відомий карикатурист Сергій Йолкін, який неодноразово висміював президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Натякаючи на мізерний зріст владики Кремля, Йолкін зобразив президента США Дональда Трампа з черевиком на високих підборах, який кличе Путіна на тлі входу на саміт.

Користувачі соціальної мережі відреагували на пародію:
  • «Рисунок — ложь, да и намек в нем так себе, тем более, что каблук на туфле больно низкий..».
  • «Берца 12 см».
  • «Увы, но дальше все по сценарию: с боем часов лошади превращаются в мышей, карета в тыкву (хотя выражение «в дыню», мне кажется, больше подходит!). Ну а россияне продолжают ждать чудес …».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Несертифікована вакцина для жителів ОРДЛО: чому мовчить світова спільнота?

середа, 27 жовтень 2021, 19:08

Є ще важливий момент, на який українській владі слід наголосити під час відповідної інформаційної кампанії. Дані про вакцинування на території Росії вносяться до єдиного порталу державних та муніципальних послуг – для формування електронного сертифікату.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо