Попелюшка з черевичком на високій платформі: "Кремлівського карлика" жорстко висміяли в мережі

Карикатура натякає на мізерний зріст Путіна.

У мережі з'явилася яскрава карикатура Путіна на саміті G20. Її опублікував на своїй сторінці в Facebook відомий карикатурист Сергій Йолкін, який неодноразово висміював президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Натякаючи на мізерний зріст владики Кремля, Йолкін зобразив президента США Дональда Трампа з черевиком на високих підборах, який кличе Путіна на тлі входу на саміт.

Користувачі соціальної мережі відреагували на пародію:
  • «Рисунок — ложь, да и намек в нем так себе, тем более, что каблук на туфле больно низкий..».
  • «Берца 12 см».
  • «Увы, но дальше все по сценарию: с боем часов лошади превращаются в мышей, карета в тыкву (хотя выражение «в дыню», мне кажется, больше подходит!). Ну а россияне продолжают ждать чудес …».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Британцы воют узнав, кто их заменит в ЕС!": Фотожаба дня

четвер, 23 січень 2020, 0:33

На форумі в Давосі Володимир Зеленський заявив, що головна задача України полягає в тому, щоб стати лідером Східної та Центральної Європи і не тільки... У середу, 22 січня, президент Володимир Зеленський запропонував Європейському союзу прийняти Україн...

З архіву ПУ. "Вы хотите захватить Украину?": Послання кремлівським володарям

середа, 22 січень 2020, 23:05

Після Майдану навіть діти знають, як палити БТРи... Відповідне звернення опублікував в соціальній мережі Facebook користувач Georg Brighton, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Вы хотите захватить Украину? Ввести в состав России? Банд...