Послабити карантин: Даєш метро, або Як Кличко переконав міністра охорони здоров'я (фотожаба)

Як багато кому відомо, у київського мера є такі способи переконання опонентів, із якими особисто він може більш-менш сміливо дивитися у завтрашній день.

Політтехнолог Олексій Голобуцький, як завжди, не міг утриматися від того, щоб не пожартувати на злободенну тему. Тема раптового послаблення карантину у Києві надихнула його на думку, що це сталося не просто так. Патріоти України пропонують вам оцінити його нову фотожабу, якою він поділився на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук":

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Класика жанру: На Запоріжчині чоловік просить допомогти позбавитись від тещі

понеділок, 1 червень 2020, 0:25

Текст буквально рясніє знаками оклику і привертає увагу великими літерами.​. Чим вже так насолила «мамо» чоловікові залишається загадкою, але зміст оголошення мимоволі викликає співчуття до невідомого Максима.

Скрепні та "піндоські" астронавти: Фотожаба дня

понеділок, 1 червень 2020, 0:00

Американці успішно використали "Батут", напевно тому, що були повністю тверезими... Політтехнолог Олексій Голобуцький не втримався, щоб не пожартувати на своїй сторінці у "Фейсбук" із приводу того, що на успіхи США росіяни можуть відреагувати лише у єд...