Пригоди Андрія Богдана у Петербурзі: У мережі виявили ще промовистий "факт"

Андрій Богдан

Глава Житлового союзу України і громадський діяч Олександр Скубченко на своїй сторінці у Facebook опублікував кумедну фотографію. На ній зображені герої популярного російського серіалу, проте замість персонажа Дукаліса на знімку за допомогою Фотошопа опинився Андрій Богдан, у якого дійсно є зовнішня схожість з актором Сергієм Селіним, який грав відповідну роль, передають Патріоти України.

«Сенсация! В 90-е Андрей Богдан служил опером в убойном отделе Питера! Уже тогда он завязал знакомство с перспективным чиновником Питерской мэрии Владимиром Путиным. Фотофакт», - написав Скубченко і опублікував відповідну фотографію. У коментарях до посту Скубченко закликав припинити приховувати правду від журналістів «Схем».Підписники поцікавилися, за що Скубченко так обійшовся з Дукалісом. «Дукалис - это оперативный псевдоним Богдана», - відповів громадський діяч.

«Отличная команда, целый раздел жизни: питерская мафия и мэрия. Много воспоминаний», «Это фото конечно кино и немцы, но что такое ЛНУ в его биографии, и вообще все туманно и много пустых промежутков в биографии», «Тогда он был известен как Богдалис. Косил под прибалта», - написали підписники.

P.S.: Андрій Богдан, 1976 року народження, закінчив Львівський університет ім. Франка у 1998 році, коли Володимир Путін вже працював у Москві главою ФСБ РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У розслідуванні справи "вагнерівців" все більше запитань без відповідей

неділя, 5 грудень 2021, 18:02

І головне щодо справи «вагнерівців»: чи дійсно спецоперацію готували до останнього без візування з боку Президента? Хто кого підставив? 5 листопада виконувач обов‘язків директора ДБР Олексій Сухачов заявив, що Державне бюро розслідувань допитає керівни...

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо