"Сами понимаете почему": Скандал зі "Слугою народу" в Росії висміяли дотепною карикатурою

Путін нібито здивувався, що серіал "чомусь" відмінили...

Раптову відміну показу в Росії серіалу "Слуга народу" після скандалу з жартом про Путіна в одній з перших серій висміяли в мережі їдкою карикатурою. Сатиричну картинку опублікував відомий художник Сергій Йолкін, передають Патріоти України.

На малюнку зображена награна реакція президента Росії Володимира Путіна на повідомлення телевізійного диктора про те, що демонстрації серіалу "Слуга народу" не буде через "розумієте яку причину". При цьому диктор по-змовницьки підморгує.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вова купує квиток до Ростова", - Рибніков

понеділок, 21 вересень 2020, 6:55

В Украине свирепствует Марина Порошенко. Универсальным кадровиком стала Маша Фокина. Руководство государства тайно перебралось в Умань... В Украине свирепствует Марина Порошенко. Универсальным кадровиком стала Маша Фокина. Руководство государства тайно...

Мордор є Мордор: У Росії випав дощ з мертвих ворон (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 23:15

"В российском Балаково (Саратовская область) начали стаями гибнуть вороны" - повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу.. В соцсетях появилось фото, сделанное ночью 19 сентября, на котором проезжая часть улицы 30-лет...