"Сами понимаете почему": Скандал зі "Слугою народу" в Росії висміяли дотепною карикатурою

Путін нібито здивувався, що серіал "чомусь" відмінили...

Раптову відміну показу в Росії серіалу "Слуга народу" після скандалу з жартом про Путіна в одній з перших серій висміяли в мережі їдкою карикатурою. Сатиричну картинку опублікував відомий художник Сергій Йолкін, передають Патріоти України.

На малюнку зображена награна реакція президента Росії Володимира Путіна на повідомлення телевізійного диктора про те, що демонстрації серіалу "Слуга народу" не буде через "розумієте яку причину". При цьому диктор по-змовницьки підморгує.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Британцы воют узнав, кто их заменит в ЕС!": Фотожаба дня

четвер, 23 січень 2020, 0:33

На форумі в Давосі Володимир Зеленський заявив, що головна задача України полягає в тому, щоб стати лідером Східної та Центральної Європи і не тільки... У середу, 22 січня, президент Володимир Зеленський запропонував Європейському союзу прийняти Україн...

З архіву ПУ. "Вы хотите захватить Украину?": Послання кремлівським володарям

середа, 22 січень 2020, 23:05

Після Майдану навіть діти знають, як палити БТРи... Відповідне звернення опублікував в соціальній мережі Facebook користувач Georg Brighton, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Вы хотите захватить Украину? Ввести в состав России? Банд...