"Шаман с бубном страшнее ядерного оружия": У мережі дотепно висміяли панічний страх Путіна (карикатура)

Для затримання одного Олександра Габишева, який був неозброєним, задіяли десятки силовиків.

У мережі висміяли дії президента Росії Володимира Путіна, за вказівкою якого в ніч на 19 вересня в Бурятії затримали якутського шамана Олександра Габишева, передають Патріоти України.

Справа в тому, що шаман заявляв про плани "вигнати Путіна з Кремля". Це напевно і не сподобалося голові Російської Федерації. Шамана затримали прямо в його наметі. В операції були задіяні десятки російських силовиків, які приховали обличчя за масками. Також вони мали при собі зброю.

У мережі вже опублікували карикатуру на дану тему. На фото зображений Путін на танку і поруч сам шаман. У підписі йдеться, що Путін, маючи танки, ядерну зброю і купу військових, боїться шамана з бубном.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Надо просто перестать ездить в Бровары!": Фотожаба дня

субота, 30 травень 2020, 0:00

Якщо війну на Донбасі, на думку президента, легко було вирішити за допомогою способу "просто перестать стрелять", то проблему із Броварами, за цією ж логікою, можна вирішити ще легше... Політтехнолог Олексій Голобуцький не припиняє радувати своїх підпи...

З архіву ПУ. "Втекла з дурдому": Ганна Герман нажахала мережу новим іміджем (фото)

п’ятниця, 29 травень 2020, 18:30

Здавалося б, за роки роботи у політиці та на екрані колишня регіоналка Ганна Герман спробувала ледь не усі можливі варіації своєї зачіски. Але ні, Ганні Миколаївні все ще вдається знаходити нові горизонти у перукарському мистецтві. Після ефіру за участ...