Що робити, якщо немає собаки: Українцям дали карантинну "пораду" (фотожаба)

З понеділка, 6 квітня, в Україні набрали чинності нові правила карантину, згідно з якими перебувати в парках і скверах дозволяється тільки в разі вигулу домашніх тварин. На Facebook-сторінці "Баба і кіт" опублікували дотепну фотожабу на тему цієї норми, передають Патріоти України.

Так як в постанові Кабінету міністрів немає чіткого переліку, з якими саме тваринами можна гуляти в парках, трактувати це поняття можна досить широко.

Ілюстрацію як законно подихати свіжим повітрям у парку і розмістили в мережі. Так, на зображенні люди гуляють з кішкою, морською свинкою, гусаком, поросям. Є і більш екзотичні варіанти - жінка веде на повідку чоловіка, інша людина "вигулює" плюшевого кошеня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з ОРДЛО?

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

З архіву ПУ. Навіть на Росії вже сміються: Гумористи "Камеді клаб" яскраво висміяли будівництво Керченського моста (відео)

середа, 3 червень 2020, 23:05

У свіжому випуску російського гумористичного шоу "Камеді клаб" зіграли сценку, в якій посміялися над будівництвом Керченського моста в окупованому Криму. Ролик уже опубліковано в соцмережах, передають Патріоти України. На відео російський гуморист і ак...