"Швондер говорит, что у нас не разруха": Нові яскраві фотожаби на інтелектуальний карантин в Україні

Через те, що нові карантинні обмеження будуть збігатися з новорічно-різдвяними святами, жартівники перефразовували традиційну українську відмовку: "Давайте вже після свят".

Введення в Україні інтелектуального карантину, який буде збігатися в часі з різдвяними та новорічними святами, стало приводом для багатьох жартів. Патріоти України пропонують вашій увазі нову порцію фотожаб, які публікують користувачі соцмереж.

Автори забавних картинок продовжують жартувати з приводу "Інтелектуальності" нових карантинних обмежень, використовуючи для ілюстрацій кадри з культового радянського фільму "Собаче серце", а також фото відомого своєю недорікуватістю народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви. Через те, що нові карантинні обмеження будуть збігатися з новорічно-різдвяними святами, жартівники перефразовували традиційну українську відмовку: "Давайте вже після свят".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Нечесна бійка": Собака застосувала лопату в сутичці з родичем (відео)

вівторок, 19 січень 2021, 16:30

Дві собаки, що посварилися через чогось (а може бути, просто вирішили пограти), вирішили з'ясувати стосунки. Мережу розсмішило веселе відео, опубліковане виданням LiveLeak і назване «Нечесна бійка», передають Патріоти України. Дві собаки, що посварилис...

З архіву ПУ. Оман Оманом: Володимир Зеленський транзитом літав через Москву. Спливли "докази"

вівторок, 19 січень 2021, 12:00

Мережу підірвала чергова жаба про "чорну руку" президента України, дотепники пропонують Зеленському відвідати Кремль, щоб скоріше позбавити батьківщину та весь світ від фюрера Четвертого рейху. З весни 2019-го "злі язики" пов'язують закордонні візити В...