"Свіжоморожений Путін зразків 2018 і 2021 років": Здається, в когось силікон потік (фото)

"Свіжоморожений Путін зразків 2018 і 2021 років. Три роки тому він полоскав тушку в Селігері, тепер обмежився Підмосков'ям. Три роки тому пірнав за купи свідків - сьогодні цілковито на самоті", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився цікавими світлинами:

"Навіть якщо для моржування виділяють одну й ту саму версію Путіна - то за три роки явно силікон сповз зі щік десь в район грудей, і там і обвис. Цікаво, чого це раптом після трирічної перерви Кремль знов вирішив голу тушку в бірюзових трусєлях продемонструвати народу? Невже там дійсно настільки активно бродять чутки, що "цар всьо"?))", - додав Голобуцький.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...