"У калошах топають у сортир": Путіна висміяли через мету щодо "глобального лідерства" росіян у IT-галузі (відео)

Президент РФ закликав кратно збільшити у країні підготовку програмістів, математиків, комп'ютерних лінгвістів, які зможуть повною мірою використовувати потенціал штучного інтелекту.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ може стати одним із глобальних лідерів у світі в галузі штучного інтелекту. На його думку, це питання майбутнього країни та її місця в світовому співтоваристві. Про це глава Кремля заявив у суботу, 9 листопада, на конференції "Подорож по штучному інтелекту", передають Патріоти України.

"Найбільш строгі вимоги – з наших відомств, корпорацій, компаній із державною участю. Найважливішим критерієм їх ефективності вважаю здатність забезпечити, зміцнювати технологічну спроможність країни. Вага, значимість майбутньої роботи виключно великі. Ми повинні, я переконаний, здатні стати одним із глобальних лідерів у сфері штучного інтелекту", – сказав він.

Путін також закликав кратно збільшити підготовку програмістів, математиків, комп'ютерних лінгвістів, які зможуть повною мірою використовувати потенціал штучного інтелекту. На заяви російського лідера уїдливо відреагував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц").

"Путін розповідає про штучний інтелект, а більшість Росії в цей час у калошах топає в сортир на вулиці й відкорковує пляшку з глодом", – написав він у своєму Telegram-каналі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...