"У калошах топають у сортир": Путіна висміяли через мету щодо "глобального лідерства" росіян у IT-галузі (відео)

Президент РФ закликав кратно збільшити у країні підготовку програмістів, математиків, комп'ютерних лінгвістів, які зможуть повною мірою використовувати потенціал штучного інтелекту.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ може стати одним із глобальних лідерів у світі в галузі штучного інтелекту. На його думку, це питання майбутнього країни та її місця в світовому співтоваристві. Про це глава Кремля заявив у суботу, 9 листопада, на конференції "Подорож по штучному інтелекту", передають Патріоти України.

"Найбільш строгі вимоги – з наших відомств, корпорацій, компаній із державною участю. Найважливішим критерієм їх ефективності вважаю здатність забезпечити, зміцнювати технологічну спроможність країни. Вага, значимість майбутньої роботи виключно великі. Ми повинні, я переконаний, здатні стати одним із глобальних лідерів у сфері штучного інтелекту", – сказав він.

Путін також закликав кратно збільшити підготовку програмістів, математиків, комп'ютерних лінгвістів, які зможуть повною мірою використовувати потенціал штучного інтелекту. На заяви російського лідера уїдливо відреагував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц").

"Путін розповідає про штучний інтелект, а більшість Росії в цей час у калошах топає в сортир на вулиці й відкорковує пляшку з глодом", – написав він у своєму Telegram-каналі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...