"Вовка нарешті телефон повернув": Мережу повеселив дивний пост Богдана

Сам пост Андрія Богдана складно назвати змістовним.

Андрій Богдан. Фото: РБК.

У мережі активно обговорюють першу за довгий час публікацію глави Офісу президента України Андрія Богдана в соціальній мережі, передають Патріоти України.

Сам пост Андрія Богдана складно назвати змістовним. На тлі картинки він просто написав одну фразу "скукатіща". Незважаючи на такий зміст публікації, в мережі почали активно її обговорювати. Люди жартома кажуть, що Богдан просто вирішив нагадати про себе, так як нічого давно не публікував.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Швондер говорит, что у нас не разруха": Нові яскраві фотожаби на інтелектуальний карантин в Україні

вівторок, 1 грудень 2020, 23:42

Через те, що нові карантинні обмеження будуть збігатися з новорічно-різдвяними святами, жартівники перефразовували традиційну українську відмовку: "Давайте вже після свят". Введення в Україні інтелектуального карантину, який буде збігатися в часі з різ...

"А король-то ... без маски!": Появу Ху*ла на публічному заході висміяли влучною карикатурою

вівторок, 1 грудень 2020, 23:15

Під час візиту Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючись соціальної дистанції, люди без масок. Російський лідер теж не одягнув маску і рукавички. Під час вчорашнього візиту Володимира Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючис...