Все буде сексі: У мережі висміяли нові ідеї партії "Слуга народу"

Лідер політсили на з'їзді партії сказав, що "Слуга народу" "повинна бути сексі", що не могло залишитися поза увагою українців.

Олександр Корнієнко. Фото: РБК.

У мережі активно обговорюють недавню ініціативу президента Володимира Зеленського з вироблення "стандарту новин" і заяви нового лідера президентської партії "Слуга народу" Олександра Корнієнко, зазначають Патріоти України.

Корнієнко під час своєї промови на з'їзді партії сказав, що "Слуга народу" "повинна бути сексі". Користувачі мережі уїдливо висміяли цю заяву відповідною фотожабою.

Також жорсткій критиці піддався указ президента Зеленського, в якому глава держави доручив Кабінету міністрів розробити "вимоги і стандарти" новин.

Творці фотожаб припускають, яким же саме повинен бути "стандарт" і проводять паралелі як з радянським минулим, так і з телеканалом "1 + 1", на якому виходять шоу студії "Квартал 95".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...