Все буде сексі: У мережі висміяли нові ідеї партії "Слуга народу"

Лідер політсили на з'їзді партії сказав, що "Слуга народу" "повинна бути сексі", що не могло залишитися поза увагою українців.

Олександр Корнієнко. Фото: РБК.

У мережі активно обговорюють недавню ініціативу президента Володимира Зеленського з вироблення "стандарту новин" і заяви нового лідера президентської партії "Слуга народу" Олександра Корнієнко, зазначають Патріоти України.

Корнієнко під час своєї промови на з'їзді партії сказав, що "Слуга народу" "повинна бути сексі". Користувачі мережі уїдливо висміяли цю заяву відповідною фотожабою.

Також жорсткій критиці піддався указ президента Зеленського, в якому глава держави доручив Кабінету міністрів розробити "вимоги і стандарти" новин.

Творці фотожаб припускають, яким же саме повинен бути "стандарт" і проводять паралелі як з радянським минулим, так і з телеканалом "1 + 1", на якому виходять шоу студії "Квартал 95".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Передача Україні ракет GLSDB пришвидчить деокупацію півдня: Джанкой - у радіусі дії

вівторок, 24 січень 2023, 23:01

Така зброя дає можливість не тільки для проведення ефективного контрнаступу, але й для повної деокупації Криму. 20 січня відбувся саміт у форматі «Рамштайн». Під час саміту вирішувалися питання посилення протиповітряної оборони України, підготовка ресу...